جلسه دویست و پانزدهم (215) گروه تاریخ
 
دویست و پانزدهمین جلسه گروه تاریخ شورای بررسی متون در روز پنج‌شنبه 7/3/1394 ساعت 16:30 الی 18:30 در محل پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار گردید.
در این جلسه آقایان دکترمحمد سپهری، دکتر روح‌الله بهرامی، دکتر مرتضی نورایی، دکتر حجت‌الله جودکی، دکتر احمد بادکوبه، دکتر محمدامیر شیخ‌نوری، دکتر هوشنگ خسروبیگی و دکتر ابولفضل رضوی حضور داشتند.
دکتر نورایی از برگزاری همایش بین‌المللی " زن در تاریخ محلی ایران (منطقه جنوب) " در اوایل دی ماه 1394 خبر داد و گفت تاریخ زنان از جمله بخش‌های مغفول مانده در حوزه مطالعات تاریخی است که هنوز بررسی‌ها و پژوهش‌های بسیاری را طلب می‌کند. با اتمام دوره تاریخی سلسله همایش‌های انجمن که موضوع زن در تاریخ ایران و سپس جهان اسلام را از آغاز تا دوره معاصر اقبال نمود ؛ حوزه نوینی از مطالعات تاریخی که همان تاریخ محلی می‌باشد مدنظر قرار گرفت. بدین صورت، انجمن زنان پژوهشگر تاریخ هفتمین همایش بین‌المللی خود را با عنوان  " زن در تاریخ محلی ایران " به زنان جنوب اختصاص داده است و ایشان از اعضای گروه تاریخ شورا جهت مشارکت فعال با ارائه مقاله و حضور در این همایش دعوت به همکاری نمودند.

 
   1394/3/19 08:41    تعداد بازدید :  2081


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2081
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )